Usługi

LEO Spółka z o.o. prowadzi działalność z zakresu doradztwa marketingowego, kształtowania wizerunku, sprzedaży i księgowości. Portfel klientów spółki stanowią obiekty o charakterze hotelowym i gastronomicznym: Zamek Kliczków, Hotel Tumski i Schronisko na Wyspie we Wrocławiu, Folwark Książęcy w Kliczkowie oraz Barka Tumska-Słodowa 10 we Wrocławiu.

W siedzibie firmy mieści się stacjonarny dział sprzedaży usług i pakietów Zamku Kliczków, Hotelu Tumskiego we Wrocławiu, Barki Tumskiej-Słodowej 10 oraz Folwarku Książęcego w Kliczkowie.

LEO Spółka z o.o. to prężnie działająca firma świadcząca kompleksowe usługi marketingowo-sprzedażowe, turystyczne i księgowe. Dzięki połączeniu tych trzech branż jesteśmy w stanie całościowo zarządzać imprezami oraz prowadzić projekty z zakresu turystyki. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku.
W zakres naszej działalności wchodzi m.in. obsługa targów turystycznych oraz organizacja eventów, imprez firmowych, koncertów, kongresów, konferencji i innych. Naszych klientów wspieramy w obszarze e-marketingu i e-PR. Prowadzimy obsługę stron internetowych oraz mediów społecznościowych. Zajmujemy się także kompleksową realizacją materiałów reklamowych dla klienta: projektami systemów identyfikacji wizualnej oraz produkcją akcydensów firmowych.

Filarem działalności LEO Sp. z o.o. jest również całościowa obsługa księgowa, w tym m.in. pełna księgowość oraz podatkowa książka przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi polskimi przepisami a także sprawozdania finansowe. Ponadto spółka prowadzi obsługę podatkową (doradztwo podatkowe i optymalizacje podatkowe, rozliczenia z urzędami), finansową (doradztwo finansowe np. leasingi, ubezpieczenia, banki, planowania kosztów, przepływów pieniężnych) i controllingową (plany, budżety, zestawienia i analizy controllingowe) obiektów, z którymi współpracuje.

W swoim działaniu zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na jakość wykonywanych usług. Dzięki temu od wielu lat stale i z sukcesami współpracujemy z tymi samymi kooperantami. Są to m.in. Zamek Kliczków, który jako jedyny polski obiekt jest członkiem elitarnej międzynarodowej organizacji Historic Conference Centres of Europe, Folwark Książęcy w Kliczkowie oraz Hotel Tumski i Schronisko na Wyspie wraz z Barką Tumską–Słodową 10- kompleks, który na stałe wpisał się w kulturową tkankę zabytkowego centrum Wrocławia.

WIZJA
Dostarczać usług na najwyższym poziomie obiektom, z którymi LEO Sp. z o.o. współpracuje poprzez wiarygodność, konsekwencję i profesjonalizm w działaniu.

MISJA

  • Śledzić trendy w branży hotelarskiej i gastronomicznej, inspirując i doradzając w zakresie działalności promocyjnej i komunikacji
  • Kształtować wizerunek obiektów zgodnie z przyjętymi strategiami rozwoju
  • Budować i realizować klarowne i transparentne strategie finansowe, księgowe i controllingowe celem kształtowania i umacniania fundamentów dla rozwoju obiektów
  • Wypracowywać zyski dla obiektów